Archiwum aktualności 2017

ZAPRASZAMY NA BABSKI COMBER!

BABSKI COMBER

4 lutego 2017r. w Domu Kultury w Ozimku odbędą się warsztaty, pokaz taneczny oraz Babski Comber w stylu Burlesque i Pin-up. Babski Comber to zabawa taneczna tylko dla Pań, podczas której będzie można poznać tajniki pozowania do zdjeć a także wziąć udział w mini sesji zdjeciowej.

W planie:

1. Warsztaty taneczne:

09:00 – 11:00 - ”Showgirls. Rewiowa choreografia z nutką charlestona” – 40zł/os.

11:15 – 13:15 – „Lolita. Burleska z dreszczykiem – choreografia z krzesłem” – 40zł/os.

13:30 – 15:30 – „Tribal w klimacie karnawałowym” – 40zł/os.  (Opisy warsztatów poniżej)

1. Pokaz taneczny: "Welcome to Burlesque"

19:00 – 20:00 – scena DK - WSTĘP WOLNY! (wejściówki)

1. Babski comber - zabawa taneczna z warsztatami pozowania do zdjęć oraz mini sesją fotograficzną (przebranie w stylu burleska, pin-up OBOWIĄZKOWE)

od 20:00 w Sali 21 – 50zł/os. (szczegóły w Sekretariacie DK)

Opisy warsztatów tanecznych:

1. „SHOWGIRLS”
Rewiowa choreografia z nutką charlestona i czasów prohibicji - świetna okazja do zabawy w zgranej ekipie. Zabierzcie koleżanki albo poznajcie nowe! Na zajęcia zabieramy wysokie obcasy. Mogą się przydać wachlarze, fifki i kieliszki (lub butelki), ale bez nich też sobie poradzicie.

2. „LOLITA”.
Burleska z dreszczykiem. Naszą bohaterką jest nieletnia, acz doświadczona dziewczyna, która nie zawaha się użyć swego wdzięku dla własnej korzyści... Choreografia na krześle, z użyciem palcatu (rodzaj krótkiego bata). Krzesła będą na miejscu, zabierz ze sobą wysokie obcasy i palcat (jeśli nie masz, poradzisz sobie bez niego).

3. "CARNIVALESQUE”
Tribal fusion z nutką burleski i lekkością karnawału! Tribal fusion to mroczniejsza odmiana tańca brzucha, która łączy w sobie kilka stylów tanecznych. Podczas warsztatów wyruszymy w podróż do Rio de Janeiro, gdzie króluje zabawa i karnawałowa muzyka. (Muzyka do której zatańczymy to: Cirque du Soleil, "Banquete")

Szczegółowe informnacje w Sekretariacie Domu Kultury.

• Data aktualizacji: 2017-11-20 13:14