Archiwum 2016

"ELFY, GNOMY I LEŚNE WRÓŻKI" - PO WERNISAŻU...

Wróżki
Fotokomorka

14 lutego 2016r. o godz. 18:00 mieliśmy okazję uczestniczyć w wernisażu wystawy "Elfy, gnomy i leśne wróżki" sekcji fotograficznej "Fotokomórka" przynależącej do Domu Kultury w Ozimku (prow. Dominika Misiura). Sekcja wraz z Klubem Turystyki Górskiej "Kozica" w czerwcu zeszłego roku miała okazję odwiedzić Skalne Miasto, pełne przepięknych widoków, zakamarków i przyrodniczych zjawisk. Plener ten był inspiracją do zgłębiania pojęcia lasu, jego mistycyzmu a także całej magii natury, której doświadczamy na co dzień. "Elfy, gnomy i leśne wróżki" to przewrotna nazwa, która nie wzięła się znikąd - miała oddać klimat walentynkowego i radosnego wieczoru spędzonego  w Domu Kultury w Ozimku, pobudzić kreatywność i zachęcić do wnikliwego przyjrzenia się fotografiom. Wystawa ta poprzedzała spektakl komediowy w reżyserii Roberta Konowalika pt. "Dubler", który pozwolił nam wszystkim, choć na chwilę zapomnieć o całym świecie, oderwać się i naprawdę wyśmienicie spędzić czas. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i uśmiechnięte twarze, bo to one dają nam napęd do tworzenia kolejnych przedsięwzięć!

W wystawie "Elfy, gnomy i leśne wróżki" swoje prace zaprezentowali:

Irena Karpa

Beata Misiura

Marzena Kasperska - El Khalfi

Ramona Mateja (debiut)

Julia Marcinowska

Grzegorz Zając

Adam Kolman

Dnia 26 lutego 2016r. w DK w Ozimku pojawiła się Telewizja Opole (TVP Opole) i w porannym programie "O!Polskie o poranku"

można było usłyszeć kilka słów na temat tejże wystawy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z programu na żywo

z wywiadem Pani Dyrektor Heleny Gruszki. Materiał dostępny pod tym adresem (od 18:00 minuty):

Wystawę można oglądać w holu Domu Kultury w Ozimku, do czego serdecznie zapraszamy!

• Data aktualizacji: 2017-11-23 11:44