Archiwum Aktualności 2016

Wyjazd do Filharmonii Opolskiej! ODWOŁANY !

Hiszpańska Mucha
Hiszpańska Mucha 2

Dom Kultury w Ozimku serdecznie zaprasza na wyjazd do Filharmonii Opolskiej na komedię  pt. „HISZPAŃSKA MUCHA” , który odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia, o godzinie 16:30 spod Domu Kultury (rozpoczęcie spektaklu  godz. 17:30.).

Koszt ( bilet+przejazd) - 105 zł / os

Zapisy i płatność w Kasie DK do 15 marca .

Liczba miejsc jest ograniczona!

Opis spektaklu

Londyn, szalone lata 30., jazz, kulisy rewiowego teatru i wełniany beret z Harrodsa – a wszystko to w zniewalającej oprawie Art Déco!

Reżyser teatralny, Arthur Spender, przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Arthur, słynący ze śmiałych pomysłów
 inscenizatorskich, wyczerpuje budżet przeznaczony na realizację kolejnego wielkiego widowiska. W związku z tym zmuszony jest poprosić producenta – Harry’ego Jo – o dodatkowe fundusze. Producent  przystaje na tę propozycję, jednak stawia pewne warunki, które mogą okazać się zbyt trudne do spełnienia. Jak potoczy się dalej ta historia? Czy lekkomyślny reżyser nie podda się przeciwnościom losu? Czy jego spektakl ujrzy światło dzienne?

W całej historii, pełnej nieprzewidzianych zwrotów akcji, istotną rolę odegra
 „Hiszpańska Mucha”, która zainicjuje serię zabawnych zdarzeń o mocno erotycznym podtekście. Co tak naprawdę kryje w sobie tytułowa Mucha? I w jaki sposób wpłynie ona na życie artystów?

Obsada: ANNA KORCZ, SAMBOR CZARNOTA, PIOTR SZWEDES, MARTYNA KLISZEWSKA, DOROTA ZIĘCIOWSKA

• Data aktualizacji: 2017-09-20 14:10