Archiwum wystaw

Spacerem po dawnym Opolu

DSC_0127

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku zaprasza do zwiedzania wystawy  pt. "Spacerem po dawnym Opolu", którą można oglądać w holu Domu Kultury w Ozimku do 30 września br.

Wystawa pozwala wyobraźni widza przenieść się w czasie o kilkadziesiąt lat wstecz,  by pospacerować po dawnym Opolu i zobaczyć budynki takie jak  Zamek Piastowski, Nowa Synagoga, Domek Lodowy i wiele innych opolskich "perełek".

Ekspozycja została wypożyczona z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Jej autorką jest Barbara Giedrojć. Zdjęcia i ryciny pochodzą ze zbiorów WBP w Opolu oraz od osób prywatnych.

Spacerem po dawnym OpoluSpacerem po dawnym OpoluSpacerem po dawnym OpoluSpacerem po dawnym OpoluSpacerem po dawnym Opolu
  • Data aktualizacji: 2018-08-16 12:32