Archiwum 2015

Archiwum newsów dotyczących relacji z imprez artystycznych realizowanych przez Dom Kultury w 2015r.

XX WPZT. Wyniki konkursu FINAŁY

XX_WPZT
XX_WPZT

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA JURY

 

XX Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych

Ozimek’2015

KONKURS FINAŁY

 

W dniach 10-11 kwietnia 2015r. odbyła się w Domu Kultury w Ozimku dwudziesta jubileuszowa edycja Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych. Była to szczególna edycja, ponieważ WPZT miał miejsce na nowo wyremontowanej sali widowiskowej, która po raz pierwszy była wykorzystana do zorganizowania imprezy na tak dużą skalę. Tancerze wyciskali z siebie siódme poty podczas występów, ale także pracownicy Domu Kultury dołożyli wszelkich starań aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem, oraz aby goście czuli się u nas dobrze. XX WPZT potwierdził dobrą kondycję naszych zespołów, które śwetnie wypadły podczas konkursu:

FINAŁY:

I miejsce - Etiuda taneczna (dzieci do 11 lat) - DIAMEN "Angry Birds"

I miejsce - Etiuda taneczna (młodzież starsza) - DELTA "Kasyno"

II miejsce - Inscenizacja taneczna (dzieci do lat 11) - GWIAZDECZKI "Trupi Jazz"

PROMOCJE:

I miejsce - Etiuda taneczna (młodzież starsza) - ZAFIRA "Hula dance"

Konkurs FINAŁY rozpoczął się w sobotę, 11 kwietnia o godzinie 9.00, wzięło w nim udział 39 choreografii w wykonaniu 32 zespołów startujących w kategoriach: dzieci, młodzież, młodzież starsza , w konkursach Disco Dance , EtiudaTaneczna, Inscenizacja Taneczna, , Widowisko Taneczne, Hip-Hop

Komisja konkursowa XX Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych, w składzie:

PRZEWODNICZĄCA JURY:

Joanna Mokwa – Tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, Instruktor w Tarnowskim Centrum Kultury

CZŁONKOWIE JURY:

Jacek Szczepankiewicz - choreograf i instruktor zespołu FUKS, sędzia I kategorii Polskiego Związku Tańca Freestyle

Witold Sobczak - choreograf, instruktor tańca z Katowic. Specjalizuje się w tańcach Latino oraz Tangu Argentina.

Marzena Pater – Presenter Reebok University Junior Team..Instruktor Tańca nowoczesnego I rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness.

postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: ETIUDA TANECZNA

GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

 

1.MIEJSCE: DIAMENT, Ozimek, „Angry birds”

2.MIEJSCE: ADHD, Brzeg, „Upiorna Etiuda”

3.MIEJSCE: MARZENIE 3, Byczyna, „Wenecki poker”

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 17 LAT

 

1.MIEJSCE: DELTA, Ozimek, „Kasyno”

2.MIEJSCE: ELEMENT, Tarnów Opolski, „Paris”

 

KATEGORIA: WIDOWISKO TANECZNE

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 17 LAT

 

1.MIEJSCE: SPECIAL EDYTION, Brzeg, ”W pułapce korporacji”

2.MIEJSCE:SCORPION DANCE TEAM SENIORZY, Opole Prószków, „Radioactiv”

3.MIEJSCE: ELEMENT, Tarnów Opolski, „Dzikie”

 

KATEGORIA: INSCENIZACJA TANECZNA

 GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

 

1.MIEJSCE: RYTMIX 1, Niemodlin, „Alicja w Krainie Czarów”

2.MIEJSCE: GWIAZDECZKI, Ozimek, „Trupi jazz”

3.MIEJSCE: SCORPION DANCE TEAM BOOM, Opole Prószków, „Kurnik”

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 16 LAT

 

1.MIEJSCE: PLUSK 3, Kluczbork, „Mental House”

2.MIEJSCE: DNA, Nysa, „Spóźniłam się”

 

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 17 LAT

 

1.MIEJSCE: SCORPION DANCE TEAM SENIORZY, Prószków, „Brooklyn”

2.MIEJSCE: TANERO SENIORZY, Nysa, „Spacer w chmurach”

 

KATEGORIA: HIP-HOP

 GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

 

1. MIEJSCE: DNA MALUCHY, Nysa, „Hip-hop”

 

 GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 16 LAT

 

1.MIEJSCE: WTR, Gogolin, -

2.MIEJSCE: DNA, Nysa, -

3.MIEJSCE: FREAK BEAT JUNIOR, Strzelce Opolskie, -

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ STARSZA OD 17 LAT

 

1. MIEJSCE: BE YOURSELF, Nysa, „Coś z niczego”

2. MIEJSCE: DNA, Nysa, -

3. MIEJSCE: FREAK BEAT, Strzelce Opolskie, -

 

KATEGORIA: DISCO DANCE

 GRUPA WIEKOWA: DZIECI DO 11 LAT

 

1.MIEJSCE:HAŁAS MINI 1, Tarnów Opolski, „Armia”

2.MIEJSCE: EUFORIA, Popielów, „Ogień”

3.MIEJSCE: TANERO MINI, Nysa, „Marynarze”

 

GRUPA WIEKOWA: MŁODZIEŻ OD 12 DO 16 LAT

 

1.MIEJSCE: RYTMIX 2, Niemodlin, „Let’s Go”

2.MIEJSCE: SCORPION DANCE TEAM JUNIORZY, Opole Prószków, „Space”

3.MIEJSCE: TANERO JUNIORZY, Nysa , „Play”

 

GRUPA WIEKOWA: , MŁODZIEŻ STARSZA OD 17 LAT

 

1.MIEJSCE: HAŁAS 2, Tarnów Opolski, „Monster High”

2.MIEJSCE: TANERO SENIORZY, Nysa, „Kiss”

FOTORELACJA: Jan Niesłony

PLAKAT plasowadla 201516DSC_0004DSC_0022DSC_0023DSC_0047DSCF1035DSCF1038DSCF1042DSCF1043DSCF1046DSCF1048DSCF1053DSCF1054DSCF1057DSCF1059DSCF1062DSCF1067DSCF1068DSCF1073DSCF1074DSCF1076DSCF1080DSCF1083DSCF1084DSCF1087DSCF1089DSCF1092DSCF1093DSCF1095DSCF1097DSCF1099DSCF1101DSCF1103DSCF1106DSCF1111DSCF1114DSCF1116DSCF1119DSCF1123DSCF1126DSCF1130DSCF1132DSCF1136DSCF1138DSCF1142DSCF1184DSCF1185DSCF1189DSCF1191DSCF1195DSCF1197DSCF1204DSCF1208DSCF1209DSCF1212DSCF1217DSCF1220DSCF1224DSCF1226
  • Data aktualizacji: 2017-11-20 13:14
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 414 436