Archiwum aktualności 2015

Archiwalne wiadomości dotyczące zapowiedzi wydarzeń związanych z działalnością Domu Kultury w 2015r.

Polsko-czeskie warsztaty tańca orientalnego

Warsztaty tańca orientalnego

W najbliższy piątek, 20 marca, do Domu Kultury w Ozimku zawitają tancerki z partnerskiego miasta Rymarov z Czech i razem z Polkami wezmą udział w weekendowych warsztatach tańca orientalnego. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Kulturalnym szlakiem pogranicza”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oprócz doskonalenia swoich umiejętności na zajęciach, uczestniczki projektu odwiedzą Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie oraz wspólnie wystąpią na scenie w Domu Kultury, w niedzielę 22 marca o godzinie 15:00. Już dziś serdecznie zapraszamy na niedzielny pokaz. Wstęp jest darmowy.

• Data aktualizacji: 2018-01-19 16:51